BRITAX ROMER TRIFIX 2 I-SIZE fotelik samochodowy

Fabrycznie nowy Wysyłka 24h

Wysyłka od ręki

1 470,00 złbrutto

Zapłać przelewem, kartą, lub na raty.
Zapłać przelewem, kartą, lub na raty.
Masz pytanie? Zadzwoń:
517 358 707
Opis

PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU FOTELIK SAMOCHODOWY

BRITAX ROMER TRIFIX 2 I-SIZE

TRIFIX I-SIZE
i-Size (ECE R129)
76 cm - 105 cm
8 kg - 22 kg
15 miesięcy - 4 lata (Przodem do kierunku jazdy)

Całkowita ochrona dla Twojego malucha.

Fotelik TRIFIX² I-SIZE został doskonale dopasowany dopotrzeb dzieci o wzroście od 76 cm do 105 cm i stanowi znakomite uzupełnienie każdego nosidełka.Dzięki zintegrowanym połączenią ISOFIX oraz pasom TOP TETHER instalacja jest łatwa minimalizując ryzyko popełnienia błędu przy montażu. Konstrukcja siedziska zapewnia wystarczająco dużo miejsca dziecią w wieku od 15 miesięcy do 4 lat. Wyjątkowy zestaw nnowacyjnych rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa daje Ci pewność, że Twoje dziecko będzie chronione w najlepszy możliwy sposób.

Dzięki dwóm punktom zaczepienia V-Tether daje dziecku w foteliku jeszcze lepszą stabilność i bezpieczeństwo niż tradycyjne pasy mocujące od góry. V-Tether zapobiega obracaniu się fotelika i zmniejsza ruch dziecka do przodu w wypadku kolizji. Dodatkowo, szwy są zaprojektowane tak, aby ich rozdarcie było stopniowe i kontrolowane, co pozwala pochłonąć siłę zderzenia czołowego.

ZAGŁÓWEK TYPU V

Zagłówek w kształcie litery V został zaprojektowany tak, by mieć pod kontrolą ruchy głowy Twojego dziecka. Zapewnia optymalną ochronę na wypadek uderzenia bocznego jednocześnie dbając o wygodę podczas jazdy. Dodatkowo, zagłówek i pasy mogą być łatwo regulowane z przodu, by dostosować się do wzrostu Twojego dziecka.

GŁĘBOKIE, MIĘKKO WYŚCIEŁANE ŚCIANY BOCZNE

Głębokie, miękko wyściełane ściany boczne fotelika działają jak ochronny kokon, absorbując siłę zderzenia bocznego i zmniejszając ryzyko obrażeń dziecka.

5-PUNKTOWE PASY BEZPIECZEŃSTWA


5-punktowe pasy bezpieczeństwa dają dziecku podróżującemu w foteliku najlepszą ochronę. Jest ono przypięte pewnie wewnątrz chroniącej je obudowy fotelika. W przypadku kolizji pasy rozprowadzają siły zderzenia poprzez pięć oddzielnych miejsc: dwa nad ramionami, dwa przy biodrach oraz miejsce, w którym klamra spina pasy między nogami. Dzięki temu dziecko jest chronione z każdej strony.

MIĘKKIE, NEOPRENOWE OCHRANIACZE NA KLATKĘ PIERSIOWĄ

Innowacyjne, miękkie, neoprenowe ochraniacze na klatkę piersiową wygodnie dopasowują się do klatki piersiowej Twojego dziecka. Pomagają zredukować ruchy dziecka w przypadku zderzenia i zapewniają większą wygodę dzięki pięciopunktowym pasom bezpieczeństwa. Dodatkowo, mogą być łatwo usunięte do czyszczenia bez wypinania pasów.

WIELE POZYCJI NACHYLENIA

Wygoda Twojego dziecka podczas podróży to rzecz ważna. Dlatego fotelik został tak zaprojektowany, by można było go łatwo ustawić w czterech pozycjach, zapewniając bezstresową podróż ze szczęśliwym i uśmiechniętym maluchem.Zapięcie pasów pozostaje w przedniej pozycji pozwalając na łatwe i wygodne umieszczenie dziecka w foteliku.

SZYBKO ZDEJMOWANE OBICIE

Dzieci potrafią nabałaganić podczas podróży. Wylane picie, okruchy po jedzeniu i nie rzadko skutki choroby lokomocyjnej na foteliku. Dlatego obicie można łatwo zdjąć bez usuwania pasów i wyprać w pralce. Czystość i ład wrócą w mgnieniu oka i już możesz ruszać w dalszą drogę.

wymiary
W x S x G 65x45x54xcm
waga 10,5kg

W ZESTAWIE
-Prowadnice ISOFIX
-Instrukcja użytkownika

Prezentacja montażu
UWAGA!

PO DOKONANIU ZAKUPU PROSIMY O PODANIE WYBRANEGO KOLORU W WIADOMOŚCI DLA SPRZEDAJĄCECO.

WYSTAWIAMY PARAGON LUB (NA ŻYCZENIE) FAKTURĘ VAT.