O nas

 

         Jesteśmy firmą, która istnieje od 1991 roku. Od początku postawiliśmy na kompleksową obsługę Klientów w zakresie artykułów dla najmłodszych. Posiadamy duże doświadczenie i ugruntowaną pozycją na rynku. Sukces zawdzięczamy głównie profesjonalnej realizacji każdego zlecenia sprzedaży czy realizacji usługi, sprawnej i doświadczonej obsłudze oraz swoistemu zaufaniu, którym obdarzyło nas bardzo wielu Klientów.

         Zajmujemy się sprzedarzą hurtową i detaliczną artykułów dziecięcych. W ciągu tych wielu lat działalności nawiązaliśmy kontakty z wieloma znanymi krajowymi oraz zagranicznymi producentami, działającymi w branży dziecięcej. Tworząc grupę oddzielnych, ale ściśle współpracujących ze sobą firm, oferujemy Państwu kompleksową i rzetelną obsługę.

         Jednym z atutów naszej firmy jest bardzo bogata oferta handlowa, za którą nie kryje się jedynie bogactwo pozycji w cenniku, ale rzeczywiste stany magazynowe większości produktów. Najważniejszą charakterystyczną cechą naszej działalności jest kreatywność oraz nowatorstwo w realizowaniu wyznaczonych celów. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz ciągły kontakt z nowościami i trendami pojawiającymi się w branży, wpłynęły pozytywnie na poziom oferowanych przez nas usług i stopień troski o Klienta. Podczas codziennej pracy staramy się spełniać, a nawet przewyższać Państwa oczekiwania. Zaangażowanie naszego zespołu gwarantuje skuteczność, profesjonalizm oraz dopasowanie do potrzeb kupującego. Wysoko wykwalifikowana i miła obsługa oraz świadczone przez nas doradztwo, to główne wyznaczniki, jakimi kierujemy się podczas codziennej obsługi naszych szanownych Klientów.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Z wielką przyjemnością doradzimy i pomożemy Państwu przy wyborze odpowiednich artykułów dziecięcych