FOTELIK SAMOCHODOWY GB VAYA I-SIZE 0-18kg NOWOŚĆ!

Nowy produkt Wysyłka 24h

wysyłka od ręki

1 799,00 złbrutto

Przelewem, Kartą, lub na Raty
Przelewem, Kartą, lub na Raty
Masz pytanie? Zadzwoń:
517 358 707
Opis

PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU NOWOŚĆ FIRMY

 

 

Vaya i-Size - przykład czystego, futurystycznego designu.

Fotelik Vaya i-Size, nowy model kolekcji gb Platinium, to przykład czystego, futurystycznego designu, najwyższej technologii bezpieczeństwa i wielu przyjaznych rodzicom zalet. Dzięki mechanizmowi rotacji 360° bez problemu można zmienić pozycję fotelika względem kierunku jazdy.

 

Bezpieczna podróż tyłem do kierunku jazdy
Dla maksymalnego bezpieczeństwa zalecamy przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to możliwe, do osiągniecia przez dziecko wzrostu 105 cm (ok. 4 lata). Nowoczesny design oferuje wystarczającą ilość miejsca na nogi dla większych dzieci. Dzieci o wzroście min. 76 cm (ok. 16 miesięcy) mogą być przewożone w modelu Vaya i-Size przodem do kierunku jazdy.
Rotacja 360°
Mechanizm rotacyjny 360° ułatwia wejście i wyjście dziecka z samochodu dzięki możliwości obrócenia fotelika przodem do drzwi. Funkcja pozwala uniknąć dyskomfortu rodziców podczas wyciągania dziecka oraz pozwala maluszkowi na samodzielność.
Kontrola Kierunku Jazdy
Kontrola Kierunku Jazdy umożliwia przewożenie dziecka przodem do kierunku jazdy przed 16 miesiącem życia i osiągnieciem wzrostu 76 cm.
ER-Tech
Technologia Redukcji Energii chroni przed działaniem siły uderzeniowej na szyję w przypadku kolizji czołowej. W przypadku ustawienia fotelika przodem do kierunku jazdy, technologia ta działa w momencie uderzenia: zagłówek obniża się stopniowo ograniczając działanie energii uderzeniowej na szyję i blokuje się w tej pozycji.
Zintegrowany System Ochrony Bocznej
System Ochrony Bocznej redukuje siłę uderzenia i podnosi poziom bezpieczeństwa w przypadku kolizji bocznej, podczas przewożenia dziecka przodem lub tyłem do kierunku jazdy.
Skorupa redukująca siłę uderzenia
Redukuje siłę uderzenia i chroni dziecko.
Instalacja jednym kliknięciem za pomocą ISOFIX
Prosty w obsłudze system ISOFIX zapewnia łatwy montaż fotelika, minimalizując ryzyko popełniania błędu podczas instalacji.
Funkcja odchylania oparcia jedną ręką
Łatwe odchylanie oparcia jedną ręką zapewnia komfort oraz spokojny sen podczas dłuższych podróży. Oparcie posiada 5- stopniową regulację odchylenia oparcia w pozycji tyłem do kierunku jazdy i 3- stopniową regulację w pozycji przodem do kierunku jazdy.
12-stopniowa regulacja wysokości zagłówka
12- stopniowa regulacja wysokości zagłówka zintegrowanego z pasami – ochrona, która rośnie razem z dzieckiem.
Magnetyczne Klipsy na Pasy
Szybkie zapiecie dziecka - nigdy więcej szukania klamer pasów.
 
 

PO ZAKUPIE W WIADOMOŚCI DLA SPRZEDAJĄCEGO PROSIMY PODAĆ WYBRANY KOLOR

Foteliki są fabrycznie nowe pochodzą prosto od producenta.

Przy zakupie wystawiam paragon lub fakturę VAT (na życzenie).