Britax-Romer KIDFIX III M Fotelik samochodowy 15-36kg

Nowy produkt Wysyłka 24h

898,00 złbrutto

Zapłać przelewem, kartą, lub na raty.
Zapłać przelewem, kartą, lub na raty.
Masz pytanie? Zadzwoń:
517 358 707
Opis

PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU FOTELIK FIRMY


KIDFIX III M

Wygoda Twojego dziecka na nowym poziomie


Stylowy i wygodny KIDFIX III M rozszerza naszą popularną i cenioną linię KIDFIX.
Dzięki nowemu projektowi i powiększonemu miejscu do siedzenia zapewnia dodatkowy komfort małym i wyższym dzieciom nawet podczas dłuższych podróży.
Ponadto łączy nasze sprawdzone rozwiązania, SICT i SecureGuard dając maksymalną ochronę i pewność, że dzieci w wieku od 3.5 do 12 lat podróżują bezpiecznie i wygodnie.

Zalety


Wygoda zapewniona wszystkim

KIDFIX III M został zaprojektowany tak, by być najwygodniejszym siedziskiem z wysokim oparciem na rynku.
Jego ergonomiczny design zapewnia podwyższony komfort Twojemu dziecku nawet podczas dłuższych podróży.
Przedłużona przestrzeń do siedzenia z miękką przednią strefą sprawia, że pozycja nóg jest jeszcze wygodniejsza nawet dla wyższych dzieci.
Jednocześnie poszerzone oparcie w kształcie litery V pozwala na wygodne dopasowanie dla mniejszych dzieci i zapewnia więcej przestrzeni gdy dziecko rośnie.

Zadbaj o bezpieczeństwo


Bazujący na naszej nagradzanej linii KIDFIX, model KIDFIX III M został wyposażony w wyjątkowe systemy bezpieczeństwa.
Pierwszy w branży SecureGuard utrzymuje dolny pas w optymalnej pozycji na kościach miednicy Twojego dziecka, a SICT zapewnia ulepszoną ochronę przed uderzeniem z boku.
W połączeniu z dużymi skrzydłami bocznymi zapewnia Twojemu dziecku kompletną ochronę.

Elegancki wygląd

Nowoczesny design i czarna powłoka KIDFIX III M wygląda świetnie w każdym samochodzie. Dodatkowo stylowa pokrywa i wykończenie nadaje fotelikowi sportowy wygląd.
W całości zaprojektowany, opracowany i wyprodukowany w Niemczech KIDFIX III M sprawia, że dziecko podróżuje nie tylko bezpiecznie, ale również w dobrym stylu.


Cechy produktu

Ochrona fotelika z wysokim oparciem

Nasze foteliki z wysokim oparciem chronią dziecko na 3 sposoby:
wymodelowany kształt siedziska zapewnia ochronę korpusu dziecka od głowy do bioder
– zwłaszcza w przypadku zderzenia bocznego – górne i dolne prowadnice pasa umożliwiają jego prawidłowe umiejscowienie,
a wyściełany zagłówek zapewnia bezpieczeństwo i komfort dla głowy i szyi dziecka.
Zdejmowany pokrowiec

W samochodzie może być różnie – napoje się wylewają, a dzieci mogą dostać choroby lokomocyjnej.
Dlatego zadbaliśmy o pokrowiec na fotelik, który możesz prać w pralce. Łatwo się go zdejmuje, więc możesz szybko posprzątać i ruszać w dalszą drogę.Ergonomicznie zoptymalizowana przestrzeń do siedzenia

By zapewnić najwyższy poziom komfortu nawet dla wyższych dzieci, przestrzeń do siedzenia jest około 20% większa niż w podobnych modelach.
Ulepszony kształt i ekstra miękkie wyściełanie pozwalają na wygodną i ergonomiczną pozycję siedzącą podczas dłuższych podróży.SecureGuard

SecureGuard pomaga chronić delikatne okolice brzucha Twojego dziecka poprzez dodatkowy – czwarty punkt zaczepienia standardowego 3-punktowego pasa bezpieczeństwa.
Utrzymując pas biodrowy w optymalnym położeniu ponad kośćmi biodrowymi dziecka, SecureGuard pomaga zredukować siły oddziałujące na brzuch w sytuacji kolizji czołowej aż do 35 %*,
dając dziecku jednocześnie swobodę ruchów podczas jazdy.

*Wewnętrzne testy Britax Römer z użyciem manekina Q6, reprezentującego przeciętnego sześciolatkaZaawansowana ochrona w przypadku zderzeń bocznych – SICT

Technologia SICT daje dziecku ulepszoną ochronę w przypadku uderzeń bocznych.
Redukuje ona siły uderzenia poprzez zmniejszenie odległości między wnętrzem samochodu a fotelikiem i pochłonięcie energii, zanim ta dotrze do dziecka.
Aby skorzystać z tej ochrony, wystarczy wyregulować poduszkę SICT z boku fotelika samochodowego najbliżej drzwi.Łatwo regulowany, ergonomiczny zagłówek

Zagłówek jest zaprojektowany specjalnie dla starszych dzieci, by zapewnić im bezpieczną pozycję w foteliku podczas korzystania z trójpunktowych pasów bezpieczeństwa.
Możesz łatwo dostosować je do właściwej pozycji nad ramionami Twojego dziecka używając jednej ręki, nawet jeżeli dziecko siedzi już w foteliku.
Dodatkowo, zagłówek został ergonomicznie zaprojektowany tak, by podtrzymać głowę Twojego dziecka, kiedy zaśnie.Oparcie typu V z łatwą regulacją

Zaprojektowane oparcie w kształcie litery V pozwala zyskać więcej miejsca na plecy i ramiona, zapewniając optymalny poziom bezpieczeństwa.
Co więcej, oparcie automatycznie dostosowuje się do kąta nachylenia siedzenia, zapewniając lepsze dopasowanie fotelika i wygodną pozycję dla Twojego dziecka.Specyfikacje

Wymiary (W x S x G)
67 – 85 x 54 x 43 cm

Waga produktu
7,5 kg
Montaż


Akcesoria

Przymocowany pasami bezpieczeństwa wraz z mocowaniem ISOFIX
Ten fotelik powinien być zainstalowany zarówno za pomocą trójpunktowych pasów bezpieczeństwa samochodu, jak i za pomocą punktów mocowania ISOFIX.
Zapewnia to bezpieczne i trwałe połączenie fotelika z samochodem, nawet jeżeli dziecko nie siedzi w foteliku.
Sprawdź na liście pojazdów lub poprzez FIT FINDER® na stronie produktu, czy dany fotelik jest kompatybilny z Twoim samochodem.
Przymocowany pasami bezpieczeństwa
Ten fotelik może być zainstalowany za pomocą trójpunktowych pasów bezpieczeństwa samochodu.
To wygodny wybór, jeżeli zamierzasz przenosić fotelik pomiędzy samochodami, które mogą nie mieć punktów mocowania ISOFIX.
Prowadnice pasa na foteliku pomogą w prawidłowej jego instalacji.
Zanim kupisz fotelik, zajrzyj do podręcznika użytkowania samochodu i sprawdź zatwierdzone pozycje, poproś też sprzedawcę o montaż testowy w Twoim samochodzie (poproś, by przeprowadził go pracownik wyszkolony przez Britax Römer).


Dostępne kolory:

COSMOS BLACKSTORM GREYMOONLIGHT BLUEAIR BLACKAIR SILVERBURGUNDY REDFIRE RED
LETTER DESIGN