CYBEX LEMO BOUNCER Leżaczek 3w1

Fabrycznie nowy Wysyłka 24h

Wysyłka od ręki

649,00 zł

-150,00 zł

499,00 złbrutto

Obniżka!

Zapłać przelewem, kartą, lub na raty.
Zapłać przelewem, kartą, lub na raty.
Masz pytanie? Zadzwoń:
517 358 707
Opis

CYBEX LEMO BOUNCER Leżaczek 3w1


LEMO Bouncer z szelkami: od urodzenia do 6 miesięcy / ok. 9 kg. LEMO Bouncer bez szelek: od 6 miesięcy do 3 lat / ok. 15 kg


Twój maluszek znajdzie swoje miejsce przy wspólnym stole już od pierwszych dni z leżaczkiem CYBEX LEMO. Innowacyjny bouncer 3-w-1 został zaprojektowany tak, by służyć już od pierwszego dnia życia, z funkcją dodatkowych szelek lub jako część krzesła LEMO, co pozwala rodzicom na stały kontakt wzrokowy z dzieckiem oraz wspólne posiłki przy stole. Produkt może być użytkowany bez szelek od 6 miesiąca do 3 lat. Leżaczek gwarantuje maluchom doskonałą zabawę podczas wesołego odbijania i podskakiwania oraz idealne miejsce na wyciszenie i spokojną drzemkę po zabawie.

FUNKCJA ODBIJANIA

Wygodny leżaczek to doskonała zabawa w podskakiwanie dla małych dzieci oraz idealne miejsce na wyciszenie i drzemkę maluszka.REGULOWANE OPARCIE
Regulowane oparcie leżaczka zapewnia idealną pozycję do spania oraz do karmienia, zapewniając maluszkowi mnóstwo wygody.

3-w-1
Z szelkami: od urodzenia do 6 miesięcy;

ok 9 kg Bez szelek: od 6 miesięcy do 3 lat; ok 15 kgLeżaczek można zamontować na stelażu krzesełka Lemo CHAIR 4w1
(zestaw zawiera adaptery, nie zawiera stelaża chair 4w1)ODDYCHAJĄCY MATERIAŁ
Przewiewna siateczka 3D po zdjęciu pokrycia leżaczka zapewni Twojemu dziecku przyjemny chłód w upalne dni oraz zagwarantuje utrzymanie ergonomicznej pozycji.


DOSTĘPNE KOLORY: