CHICCO EASYFIT NOSIDŁO NOWOŚĆ 2018!

Nowy produkt Wys.24h

118,00 złbrutto

Przelewem, Kartą, lub na Raty
Przelewem, Kartą, lub na Raty
Masz pytanie? Zadzwoń:
517 358 707
Opis

Przedstawiamy produkt firmy Chicco - Nosidło EASYFIT nowość 2018!

Proste, intuicyjne i ergonomiczne.


Łatwo włożyć, łatwo nosić, łatwo przekształcić!

EasyFit to bardzo proste, intuicyjne w użyciu nosidełko, które zakłada się tak prosto, jak t-shirt! Doskonale dopasowuje się do rodzica i dziecka, w zgodzie z potrzebami obojga oraz zasadami bezpieczeństwa, wspierajać odpowiednio rozwój dziecka. Szerokie, ergonomiczne siedzisko sprawia, że nosidełko można używać już od pierwszych spacerów.

Testy w pozycji M
Bardzo szerokie siedzisko zapewnia właściwe ułożenie nóżek i zdrową dla bioder pozycję dziecka: nóżki oparte są wokół talii rodzica, z kolanami uniesionymi powyżej pupy.

Proste regulowanie
Zarówno dla rodzica, jak i dziecka istotne jest dokładne wyregulowanie nosidełka do ich potrzeb. W EasyFit zrobisz to szybko i bardzo prosto.

Pozycja buzią do rodzica
Sprzyja kontaktowi "skóra do skóry". Górna część nosidełka może być uniesiona, aby dać dodatkowe oparcie dla szyi i głowy dziecka.

Oglądam świat!
Około 6 miesiąca bioderka dziecka są na tyle rozwinięte, aby bezpiecznie korzystać z nosidełka w pozycji plecami do rodzica. Czas na poznawanie świata!

Łatwe przepięcie
Tylko jeden ruch wystarcza, aby zmienić nosidełko z pozycji twarzą do rodzica, w pozycję plecami do rodzica.

Bezpieczne dla bioder
Zgodnie z opinią Międzynarodowego Instytutu do spraw Dysplazji Bioder przy prawidłowym użytkowaniu, nosidełko Chicco EasyFit jest bezpieczne dla dziecięcych bioderek.


 

Dostępne kolory:

 

 

 
 


PAPRIKA-CHWILOWO BRAK


EMPIRE (NOWOŚĆ - ODDYCHAJĄCY MATERIAŁ!)

Parametry:
Kategoria wiekowaOd urodzenia.