CYBEX EEZY S TWIST WÓZEK SPACEROWY NOWOŚĆ 2018!

Nowy produkt Wysyłka 24h

Wysyłka od ręki

1 299,00 zł

-100,00 zł

1 199,00 złbrutto

Obniżka!

Przelewem, Kartą, lub na Raty
Przelewem, Kartą, lub na Raty
Masz pytanie? Zadzwoń:
517 358 707
Opis

Przedstawiamy produkt firmy Cybex - Wózek spacerowy Eezy S Twist.

Możliwość obrotu siedziska o 360 stopni.

 


Wygoda i design

 Siedzisko Cybex Eezy S Twist jest wyścielone miękkim materiałem,  dzięki czemu wózek jest wyjątkowo wygodny.

Siedzisko obracane o 360º

Wózek spacerowy Cybex Eezy S Twist swoją nazwę zawdzięcza wyjątkowej cesze - obrotowi siedziska o 360º bez konieczności wypinania siedziska. Teraz możesz zmienić kierunek wpięcia siedziska jedną ręką, wystarczy jeden ruch. Obracane siedzisko to innowacyjne rozwiązanie, które ułatwia obsługę wózka spacerowego. Cybex Eezy S Twist to prawdziwa nowość wśród wózków.

 

 

Wygodny dla dziecka i rodzica

Wózek spacerowy Cybex Eezy S Twist wyposażono w miękkie, wyściełane siedzisko, które jest niezwykle komfortowe. Oparcie spacerówki można regulować i rozłożyć do wygodnej pozycji poziomej, idealnej dla noworodków i do snu. Regulacja oparcia znajduje się z tyłu wózka, możesz to zrobić bez konieczności wyjmowania dziecka. Wózek Cybex Eezy S Twist jest niezwykle lekki i prosty w obsłudze, dzięki czemu zakochają się w nim rodzice.

 

 

 

 

 
Łatwe składanie

Wózek spacerowy Cybex Eezy S Twist łatwo się składa, dzięki czemu można to zrobić jedną ręką. Spacerówkę można postawić w pozycji pionowej lub poziomej. Złożony wózek wyposażony jest w wygodną rączkę do przenoszenia i blokadę przed samoczynnym rozłożeniem. Kompaktowy wózek po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu bez trudu zmieścisz go nawet w małym bagażniku.

 Bezpieczeństwo

Spacerówka Cybex Eezy S Twist wyposażona jest w solidne pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które skutecznie powstrzymają nawet wyjątkowo energiczne dziecko przed przypadkowym wysunięciem się z wózka. Pasy posiadają miękkie ochraniacze, chroniące delikatne ramiona dziecka przed otarciami.

 

 Skrętne koła i amortyzacja

Przednie koła wózka spacerowego CYBEX Eezy S Twist są skrętne, dzięki czemu wózek doskonale się prowadzi. Amortyzacja niweluje wstrząsy na nierównym podłożu, dzięki czemu dziecko może spokojnie spać podczas podróży. Wózek ma miękkie zawieszenie przednie i tylne.

Szeroka budka z filtrem UVP 50+

Siedzisko spacerówki Cybex Eezy S Twist wyposażone jest w szeroką, regulowaną budkę w rozmiarze XXL. Budka posiada rozkładany daszek przedni, który ochroni dziecko przed słońcem padającym z przodu, w razie potrzebu daszek można schować. Budka pokryta jest materiałem zawierającym filtr UVP 50+, który zapewnia dziecku jeszcze lepszą ochronę przed szkodliwymi promieniami.
 
(Możliwość zastosowania miękkiej gondoli)
(gondola opcja dodatkowa)
 

Premiera na targach dziecięcych w Kolonii

Wózek spacerowy Cybex Eezy S Twist miał swoją premierę we wrześniu 2017 roku na największych na świecie targach branży dziecięcej Kind + Jugend w Kolonii, gdzie co roku producenci prezentują swoje najnowsze produkty.


Dostępne kolory

Dostępność oznaczona na zdjęciach.

DENIM BLUELAVASTONE BLACK
MANHATTAN GREYREBEL REDPASSION PINK
Parametry:
Długość85cm
Szerokość45cm
Wysokość103cm
Waga7.7kg
KompozycjaRed Dot Design Award 2018
Informacje dodatkoweGwarancja: 24 miesiące, System DOOR TO DOOR (D2D) - wszystkie formalności związane z serwisem i reklamacją pogwarancyjną odbywają się bez wychodzenia z domu, przez telefon.
Kategoria wagowaDla dzieci od 0 do 17kg.
Kategoria wiekowaDla dzieci od urodzenia do 4 lat.
Norma bezpieczeństwaWózki spełniają europejską normę bezpieczeństwa EN 1888.