CYBEX EEZY S TWIST+2 OBROTOWY WÓZEK SPACEROWY NOWOŚĆ 2020

Fabrycznie nowy Wysyłka 24h

1 599,00 złbrutto

Zapłać przelewem, kartą, lub na raty.
Zapłać przelewem, kartą, lub na raty.
Masz pytanie? Zadzwoń:
517 358 707
Opis

CYBEX EEZY S TWIST+2 - obrotowy wózek spacerowy.


Cybex Eezy S Twist+2

Zwrotny model Eezy S Twist+2 oferuje komfortowe i wygodne podróżowanie dla dzieci i rodziców. Przy użyciu jednej ręki obrócisz siedzisko wraz z podnóżkiem o 360°— z pozycji przodem do pozycji tyłem do kierunku jazdy. Wózek jest również kompatybilny z Gondolą S, fotelikiem samochodowym oraz Cocoon S, oferując tym samym wszechstronny system podróżny 4-w-1. Duże amortyzowane koła pozwalają na niezakłóconą jazdę!FUNKCJE WÓZKA CYBEX EEZY S TWIST+2:


Obrotowe siedzisko 360° Cybex Eezy S Twist+2

Możliwość obrócenia siedziska do pozycji przodem lub tyłem do rodzica. Funkcja 360° pozwala na szybką zmianę pozycji przy użyciu jednej ręki.System Podróżny 4-w-1

Jedna rama, cztery opcje podróżowania. W porównaniu do standardowych wózków rama Eezy S Twist+2 jest również kompatybilna z fotelikami samochodowymi, Gondolą S oraz Cocoon S.Składanie jedną ręką Cybex Eezy S Twist+2

Wózek Eezy S Twist+2 z łatwością złożysz za pomocą jednej ręki w wolnostojący pakunek, co zapewni wygodne przenoszenie i przechowywanie.Odchylane oparcie Eezy S Twist+2

Siedzisko regulowane do pełnej pozycji leżącej za pomocą jednej ręki oferuje dodatkowy komfort.Nowe, duże amortyzowane koła All-Terrain

Zapewniają płynną jazdę po każdym rodzaju nawierzchni, dzięki czemu sen Twojego dziecka pozostanie niezakłócony.
Pytania i odpowiedzi:

Co wyróżnia Eezy S Twist+2? Dlaczego mam się zdecydować na zakup Eezy S Twist+2?
Eezy S Twist+2 posiada unikalne siedzisko obracane o 360° - przodem lub tyłem do rodzica, które z łatwością obrócisz za pomocą jednej ręki.

Jakie korzyści oferuje funkcja obrotowa?
Funkcja obrotowa pozwala na zmianę pozycji dziecka o 360°, umożliwiając jazdę przodem lub tyłem do rodzica. Dzięki temu młodsze dzieci mogą być przewożone w osłoniętym wózku przodem do rodzica, czując się bezpiecznie oraz blisko taty lub mamy. Z czasem, gdy dziecko rośnie i staje się bardziej ciekawe świata, siedzisko z łatwością obrócisz przodem do kierunku jazdy.

Które foteliki samochodowe są kompatybilne z ramą Eezy S Twist+2?
Do ramy Eezy S Twist+2 przymocujesz dowolny fotelik samochodowy CYBEX lub gb. Wystarczy zdjąć siedzisko i za pomocą załączonych do zestawu z wózkiem adapterów zamontować wybrany fotelik samochodowy.

Co otrzymam w zestawie z wózkiem Eezy S Twist+2?
W zestawie znajduje się wózek wraz z kołami, pałąk, budka przeciwsłoneczna XXL oraz kosz na zakupy.

Czy w wózku Eezy S Twist+2 mogę przewozić dziecko już od urodzenia?
Tak, siedzisko może zostać rozłożone do pełnej pozycji leżącej, dzięki czemu może być używane przez dzieci już od urodzenia. Regulowany podnóżek również oferuje Twojemu dziecku pełną pozycję leżącą.

Dla jakiej grupy wiekowej przeznaczony jest wózek Eezy S Twist+2?
Model Eezy S Twist 2 przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 4 roku życia.

Jak długo mogę przewozić moje dziecko przodem oraz tyłem do kierunku jazdy?
Dziecko powinno być przewożone przodem do rodzica do momentu, w którym osiągnie 15 kg. Powyżej 15 kg można przewozić dziecko tyłem do rodzica (aż do 22 kg).

Jaka jest różnica pomiędzy modelami Eezy S Twist 2 i Eezy S Twist+2?
Model Eezy S Twist+2 posiada większe koła do jazdy po bardziej wymagającej nawierzchni oraz możliwość blokady przednich kół dla większego komfortu podczas spacerów.


Kolorystyka:


Deep Black


Soho Grey


River Blue


Navy BlueMagnolia Pink


Classic Beige

Parametry:
Waga8.6 kg
W zestawieW zestawie znajduje się wózek wraz z kołami, pałąk, budka przeciwsłoneczna XXL oraz kosz na zakupy
Informacje dodatkoweZaprojektowany i skonstruowany w Niemczech
TapicerkaTapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°