CYBEX E-PRIAM WÓZEK Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM

Fabrycznie nowy Wysyłka 24h

5 748,00 złbrutto

Zapłać przelewem, kartą, lub na raty.
Zapłać przelewem, kartą, lub na raty.
Masz pytanie? Zadzwoń:
517 358 707
Opis

Przedstawiamy produkt firmy Cybex - wózek z napędem elektrycznym e-Priam.

Inteligentny i innowacyjny.


Rewolucyjna technologia SMART

Inteligentny i innowacyjny. e-PRIAM ułatwia spacery pod górę, w dół oraz intuicyjnie dostosowuje siłę wspomagania podczas jazdy po nierównych nawierzchniach, takich jak piasek, żwir lub kostka brukowa. Prowadzenie obciążonego wózka po trudnych terenach stało się wyjątkowo przyjemne.

 

 
 

TAPICERKI DLA MODELU e-PRIAM
 


Czy e-PRIAM jest cięższy od regularnego wózka PRIAM?
Tak, e-PRIAM jest cięższy o 2,4 kg od regularnego modelu PRIAM.

Czy mogę używać e-PRIAM bez korzystania z elektronicznych funkcji?
Tak. Po wyłączeniu przycisku baterii, e-PRIAM może być używany tak samo jak regularny PRIAM.

Czy mogę przekształcić mój wózek PRIAM w e-PRIAM?
Nie, jako inteligentna technologia rama e-PRIAM jest na stałe zintegrowana oraz certyfikowana jako osobna rama e-PRIAM.

Jak często muszę ładować baterię?
Czas pracy baterii zależy od warunków zewnętrznych (np. rodzaju powierzchni, temperatury, kątu nachylenia) oraz obciążenia (np. wagi dziecka, obciążenia kosza). Dobre warunki (płaski teren z krótkimi wzgórzami i kilkoma nierównymi powierzchniami, temperatura zewnętrzna około 20˚C, obciążenie 9–10 kg): bateria wystarcza na około 45 km. Trudne warunki: (teren zewnętrzny z krótkimi wzgórzami i wieloma nierównymi powierzchniami, temperatura zewnętrzna około 10–20˚C, obciążenie 15 kg): bateria wystarcza na około 20 km. Ekstremalne warunki (chropowaty teren z bardzo długimi i stromymi wzgórzami i przeważnie nierówną powierzchnią, temperatura zewnętrzna poniżej 10˚C, obciążenie 25 kg): bateria wystarcza na około 8 km. Powyższe wartości są szacunkowe. Rzeczywiste wartości mogą się różnić się w zależności od użytkowania, czynników zewnętrznych oraz stanu baterii. Dodatkowo pojemność baterii litowo-jonowej e-PRIAM zmniejsza się wraz z czasem użytkowania, który może mieć wpływ na czas pracy baterii. Wymienione wartości nie wiążą się z żadną odpowiedzialnością.

Jak mogę ładować baterię?
Możesz wybrać pomiędzy bezpośrednim przymocowaniem wózka do gniazda zasilania za pomocą załączonego do zestawu kabla lub odłączenie akumulatora od tylnej osi w celu ładowania. Uwaga! Nigdy nie zostawiaj e-PRIAM bez nadzoru podczas ładowania baterii.

Jak długo zajmuje naładowanie baterii?
Czas ładowania trwa około 6 godzin.

Jaka jest maksymalna dopuszczalna prędkość (km/h) używania systemu wspomagania e-PRIAM?
Funkcje elektroniczne zapewniają wspomaganie przy prędkości do 6 km/h. Jeśli podróżujesz szybciej to system automatycznie wyłączy się ze względów bezpieczeństwa oraz przepisów.

Czy muszę naładować baterię przed pierwszym użyciem?
Tak. Bateria musi być w pełni naładowana, aż pojawi się zielone światło na ładowarce. Ładowanie może zająć do ok. 6 godzin w zależności od stanu naładowania po rozpakowaniu produktu.

Czy mogę zabrać wózek e-PRIAM na pokład samolotu?
Przewożenie e-PRIAM na pokładzie samolotu powinno możliwe w większości linii lotniczych, ponieważ bateria została zaprojektowana zgodnie z przepisami IATA dotyczącymi bagażu podręcznego i odprawionego. Niemniej jednak linie lotnicze mogą posiadać ograniczenia dotyczące baterii e-PRIAM, tak samo jak w przypadku innnych baterii osobistych urządzeń elektronicznych, jak np. laptopy. Dozwolona pojemność akumulatora musi być zawsze sprawdzona, ponieważ różni się w zależności od linii lotniczej. Przed podróżą samolotem prosimy o sprawdzenie w danej linii lotniczej aktualne wytyczne dotyczące podróży i odprawy bagażu.

Czy jest jakiś limit dotyczący kąta nachylenia podłoża podczas używania e-PRIAMA?
Funkcje elektroniczne wspomagają we wspinaniu się po wzniesieniu o nachyleniu do ok 25% (w przybliżeniu) 14 °). Kąt nachylenia Lombard Street w San FranciscoParametry:
Informacje dodatkoweNapęd elektryczny